MEVA TEKNİK PHİLİPS YETKİLİ SERVİSİ


MEVA TEKNİK PHİLİPS YETKİLİ SERVİSİ

Kaliteli çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş, uzmanlaşmış teknik ekibi ile siz değerli müşterilerimize; İzmir'de hizmet vermekteyiz.

Çalışma disiplinimizde müşterilerin karşılaştığı sorunlara anında çözüm üretmek birinci ilkemizdir. Karşılaştığınız problemleri çözmek için gerekli olan elektrik, elektronik ekipmanlarımız her bütçeye uygun olacak şekilde yetkili servisimizde mevcuttur.

Her ürünün eşsiz parçaları vardır. Türkiye’deki çoğu firma bu parçaların eşini bulmakta zorlanır. Ancak Philips yetkili servis ekibi ürünün montajı ve bakımında nasıl yanınızda yer alıyorsa arızalarınızı giderirken de gerekli olan orijinal parçaları da size temin etmektedir.

Servis, bakım, tamir ve kontrol hizmetlerinde sorunlar tesbit edilerek sizden onay alınır daha sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır. Servis sırasında cihaz parçalarından herhangi birinin değişmesi durumunda mutlaka orijinal yedek parçası kullanılır ve değişen parça size teslim edilir.

Copyright © 2020 | Meva Teknik Philips Yetkili Servisi