PHILIPS TELEVİZYON SERVİSİ


PHILIPS TELEVİZYON SERVİSİ
Plazma, LCD, LED ve OLED televizyonlarınıza servis hizmetini sunuyoruz.
Philips yetkili servisi'ndeki teknolojik gelişmeleri yakından izleyen ve sürekli hizmet içi eğitimlerle bu gelişmeleri uygulamaya geçiren profesyonel teknik servis ekibimiz Philips televizyonunuzun her türlü sorununu ve arızasını profesyonelce çözmektedir. Size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Philips Televizyon servis, bakım, tamir ve kontrol hizmetlerinde sorunlar tespit edilerek sizden onay alınır daha sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır. Servis sırasında cihaz parçalarından herhangi birinin değişmesi durumunda mutlaka orijinal marka yedek parçası kullanılır ve değişen parça size teslim edilir.

Arıza ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulunur. Kaliteli hizmet ve orijinal Philips televizyon yedek parçalarıyla teknik servis hizmetini sorunsuz bir şekilde almış olursunuz. Televizyon arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Meva Teknik, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Philips yetkili teknik servis olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen hizmet ve servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz. Telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman personelimizden kısa sürede destek alabilirsiniz. Konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir.
Copyright © 2020 | Meva Teknik Philips Yetkili Servisi